fbpx

ВІДГУКИ

«Дякую, що відкрили в мені нове ставлення та бачення фотографії. Усі знання отримані в Чіку хочеться по-швидше застосувати на практиці.

Ви всі веселі та позитивні, що створює неймовірну та невимушену атмосферу. Враження від курсу чудові, сумно що він так швидко закінчився.».

Чериба Вікторія

“Дякую за все. Ви багато нас навчили. Супер атмосфера, позитив, хороший настрій, все сприяє навчанню. Індивідуальний підхід, відповіді на всі наші запитання, об’єктивна оцінка здібностей і цікаві поради від викладачів допомогли подивитись на фотографію по-новому. Надіюсь на продовження навчання, на нові цікаві курси і майстер-класи. Дякую Chik! Ви супер!!!”.

Ралько Ю.І.

“Велика родина в якій хочеться бути якомога більше часу, вчитись, ділитися досвідом, прогресувати. Дякую :)”.

Машталєр І.Я.

“Chik! Море інформації, яка успішно поєдналась з позитивними моментами! Достатньо теорії для того, щоб продовжувати фотографувати і отримувати задоволення від цього. В Chik’у я побачила наскільки різнобарвне життя, це показали викладачі. Воно таке кольорове. За розуміння цього, дякую, Вам! Весела школа Chik!”.

Довгінка М.І.

“І мені теж приємно було навчатись у цій школі Chik! Я дуже прискіпливо вибирала місце навчання і дуже задоволена, що саме вибрала Вас. Бажаю Вам процвітання, адже збираюсь розвиватись надалі із Вами (у фотоклубі). Всім дякую за підбір інформації для лекційної частини і викладачам які намагались нам дати більше. Цілую, люблю і не прощаюсь ;)”.

Мельник В

«У фотошколі «Chik» мені дуже сподобалось дружня атмосфера, професійний рівень знань фотографів. Було чітко і зрозуміло викладений матеріал. Сподобалось, що окрім теоретичного матеріалу, багато було практики, а також психологічного бачення на речі. Це круто!

Дуже дякую Chik-Family!!! Ви дуже кльові! До зустрічі! Love. Kiss )«.

Ломаківська Тетяна

«Я дуже рада, що попала на заняття у вашу школу. Неймовірні емоції, відпочинок, друзі… Я знайшла тут. Крім цього, саме основне — це знання. Я відкрила по-новому світ фотографії. Стільки цікавого… Милі, позитивні, щирі викладачі! Тут відчуваєш себе комфортно, як в сім’ї. Мені буде не вистачати всього цього… Тому, я точно буду ще вчитись тут чомусь новому.

Бажаю вам усім процвітання, позитивних емоцій!!! Ви — супер!».

Чернацька О.В.

“Я дуже задоволений курсом, особливо як викладачі пояснювали матеріал. Для мене було важливе не тільки «тупо» провчитися, але й осягнути весь матеріал. Щиро вдячний фотошколі Chik! “.

Плесницький Данило

“Надзвичайно приємні викладачі, атмосфера і люди які тут навчаються. Не розчарувало те, що серед всіх фотошкіл які переглядала для навчання, вибрала саме Chik! Велике всім ДЯКУЮ.
P.S. Надіюсь на зустрічі на майстер-класах!”.

Мариняк О.

“Дуже добре, що існує така фотошкола, яка навчає мистецтву фотографії. Результат на лице. Починав з вами майже на початках і дуже радий, що ви росли до того рівня який є зараз. Бажаю вам процвітати і ніколи не зупинятися на досягнутому.”.

Вечерковський Б.М

[instagram-feed num=18 cols=3 width=300 widthunit=px]
Chik!