fbpx

Кожен фотограф, який вважає себе людиною творчою, намагається зробити свої роботи такими, щоб вони відрізнялися від робіт інших авторів, щоб вони чимось виділялися з ряду звичних, пересічних фотографій. Як домогтися цього? Як навчитися виробляти свій стиль в фотографічному мистецтві?

Сьогодні ми хочемо дати вам одну маленьку підказку на ці запитання. А точніше, розповімо про прийом, який допоможе вам прикрасити свої фотографії та відрізнити їх від фотографій ваших колег.


 

Хочете внести різноманітність у свої портретні роботи? Спробувати щось нове, креативне, цікаве? Є дуже проста ідея з величезним потенціалом, яка виразно може прикрасити фото: пограйте зі світлом і тінню.

Ідея зовсім нехитра, але добре підібраний малюнок здатний привнести драму в зображення і «звичайний» портрет без особливих зусиль перетвориться в щось інтригуюче. Візьмемо, наприклад, цю фотографію Івана Лєтохіна:

p1

Або ось цю від Алессіо Альбі:

p2

Вище ви бачите приклади знимків, де фотографи додали більше інтересу до своїх красивих портретів. Вони проявили фантазію і застосували унікальні візерунки, зробивши свої зображення примітними.Найбільш поширений спосіб застосування цього методу полягає у використанні жалюзі на вікнах.

Погляньте як на цій фтографії Володимира Лиса тінь жалюзі додає певного шарму та таємничості моделі:

p3

Дозвольте креативу вирватися назовні. Випадкові плями світла чудово працюють, наприклад, в цьому портреті  Алессіо Альбі “Однаково різні”. Вони привнесли трохи драматичного контрасту, до якого ми так небайдужі:

p4

Різні варіанти світла і тіні можна отримати, використовуючи плетений капелюх. Всі три портрета нижче відразу кидаються в очі:

p7

p5

 

Надихайтеся та експериментуйте!

[indeed-social-media sm_list=’fb,vk,tw,goo,email’ sm_template=’ism_template_5′ sm_list_align=’horizontal’ sm_display_counts=’true’ sm_display_full_name=’true’ box_align=’center’ ]

pimgpsh_fullsize_distr

Слідкуйте за нами

[instagram-feed num=18 cols=3 width=250 widthunit=px]

Chik!